19.04.2017

У Запоріжжі направлено до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського за завідомо незаконне затримання активістів під час Революції Гідності

Управлінням з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадження за ч. 1 ст. 371 (завідомо незаконне затримання) стосовно ще одного діючого працівника поліції.
 
Як вже повідомлялось, вказана особа підозрюється у завідомо незаконному затриманні учасника мирної акції протесту, що мала місце 26 січня 2014 року у Запоріжжі біля будівлі Запорізької обласної ради.
 
Нагадаємо, що у минулому місяці до суду вже був скерований обвинувальний акт стосовно працівника поліції, який обвинувачується у скоєнні аналогічного злочину.
 
Окрім цього, у провадженні слідчих прокуратури області перебуває ще 1 кримінальне провадження за підозрою працівника поліції у завідомо незаконному затриманні учасників мирних акцій протесту, досудове розслідування у якому зупинено у зв’язку із розшуком підозрюваного.

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 629