04.04.2017

У Запоріжжі судитимуть поліцейського за завідомо незаконне затримання активістів під час Революції Гідності

Управлінням з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури області завершено та скеровано до суду кримінальне провадження за ч. 1 ст. 371 (завідомо незаконне затримання) стосовно діючого працівника поліції.
 
Як вже повідомлялось, вказана особа підозрюється у завідомо незаконному затриманні учасника мирної акції протесту, що мала місце 26 січня 2014 року у Запоріжжі біля будівлі Запорізької обласної ради.
 
 
Окрім цього, у провадженні слідчих прокуратури області перебуває ще 2 кримінальних провадження за підозрою 2 працівників поліції у завідомо незаконному затриманні учасників мирних акцій протесту, досудове розслідування у яких планується завершити у найкоротші терміни.
 
 
Таким чином, не зважаючи на те, що з часів Революції Гідності минуло більше 3 років, за принципової позиції прокуратури області продовжують вживатися вичерпні заходи, направлені на притягнення до кримінальної відповідальності осіб, винних у злочинах проти мирних протестувальників.

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 290