27.03.2017

За фактом загоряння трамваю розпочато кримінальне провадження (фото)

Сьогодні, 27 березня до чергової частини Олександрівського ВП ДВП ГУНП в Запорізькій області надійшло телефонне повідомлення про те що близько 12.00 на зупинці громадського транспорту «Вул. Базарна» виникла пожежа в травмаї.
 
На місце пригоди невідкладно виїхали керівник Запорізької місцевої прокуратури № 1 Ірина Бутенко, а також керівництво Олександрівського ВП та СОГ у повному складі.
 
В ході проведеного огляду за участю ГУ Держтехногенбезпеки в Запорізькій області встановлено, що на вищезгаданій зупинці транспорту відбулось загоряння  трамваю, який належить ЗКПМЕТ «Запоріжелектротнас», на даний час з’ясовуються причини загоряння.
 
В результаті вказаних подій ніхто з пасажирів не постраждав.
 
За вказаними  обставинами СВ Олександрівського відділення поліції Дніпровского відділу поліції Головного Управління Національної поліції України в Запорізькій області внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.270 КК України.
 
Досудове розслідування проводить CВ Олександрівського ВП ГУНП в Запорізькій області, на даний час вживаються заходи до встановлення всіх обставин події.
 
Хід досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі керівництва Запорізької місцевої прокуратури № 1.
 
 

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 377