Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

 
06.04.2023

Призначено нового керівника Запорізької обласної прокуратури

Заступник Генерального прокурора Антон Войтенко представив колективу Запорізької обласної прокуратури нового керівника – Сергія Спільника.
 
Антон Войтенко зазначив, що Сергій Спільник тривалий час працює в органах прокуратури і має достатній досвід для забезпечення належної реалізації та виконання покладених на нього обов’язків. 
 
            
Заступник Генерального прокурора озвучив пріоритетні завдання, які поставлені Генпрокурором, зокрема оперативне та ефективне документування і розслідування воєнних злочинів рф на території України, протидія злочинам проти основ нацбезпеки. Серед пріоритетів також боротьба з корупцією та контрабандою. Він наголосив, що досягнення результатів можливе лише шляхом злагодженої та ефективної роботи правоохоронних органів та органів прокуратури. 
 
               
 
Новопризначений керівник Запорізької обласної прокуратури подякував за довіру та запевнив, що докладатиме максимум зусиль для ефективного та результативного захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, виконання завдань, які ставить перед ним країна і народ.
 
Довідково: Сергій Спільник народився у 1977 році. Закінчив Запорізький державний університет. В органах прокуратури працює з 1998 року. До призначення, з грудня 2020 року, обіймав посаду заступника керівника Дніпропетровської обласної прокуратури.

Автор: Відділ інформаційної політики
кількість переглядів: 5625