14.09.2020

Заступник Генпрокурора Максим Якубовський представив колективу Запорізької обласної прокуратури нового очільника - Віктора Приходька

Заступник Генерального прокурора Максим Якубовський представив колективу прокуратури Запорізької області нового керівника – старшого радника юстиції  Віктора Приходька. Він вручив керівнику обласної прокуратури посвідчення та побажав успіхів на новій посаді.
 
Окреслити пріоритетні напрями у роботі Максим Якубовський довірив вже новому керівнику і наголосив, що головним критерієм ефективності роботи прокуратури є довіра людей, а підвищення цієї довіри має стати основним вектором Запорізької обласної прокуратури на шляху до посилення її ролі в суспільстві.
У свою чергу, Віктор Приходько подякував за довіру та запевнив, що скерує всі зусилля на забезпечення правопорядку та законності в області, а також разом із колективом докладатиме максимум зусиль для забезпечення ефективної роботи прокуратури.
 
Довідково: Віктор Приходько народився 9 березня 1969 року у місті Олександрія. Вищу освіту здобув у Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого у Харкові. В органах прокуратури - з 1997 року. За цей час обіймав різні, в тому числі керівні, посади в органах прокуратури Кіровоградської області. До призначення на посаду прокурора Запорізької області працював заступником керівника Олександрійської місцевої прокуратури Кіровоградської області.
 
 
 
 

Автор: Пресслужба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 9839