07.08.2019

Проведено спільну нараду Прокуратури Запорізької області з правоохоронними органами та органами державної влади щодо кримінальних правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів

Під керівництвом прокурора Запорізької області Валерія Романова відбулася спільна нарада з правоохоронними органами та органами державної влади, на якій розглянуто стан виконання органами правопорядку регіону вимог законодавства, спрямованого на попередження, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, прокурорського нагляду з цих питань.
 
В нараді взяли участь заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Гугнін Е.А., т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Гребенюк К.В., керівники Управління Служби Безпеки України в Запорізькій області, територіальних відділів (відділень) поліції та їх заступники, а також, керівництво Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області, Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації та медичних закладів області.
 
Під час наради Валерій Романов наголосив на необхідності об'єднання зусиль органів правопорядку регіону для протидії наркозлочинам: «Не помилюсь, якщо скажу, що правоохоронні органи області роботу на вказаному напрямі здебільшого звели до вишукування дрібних зберігачів марихуани, а не до встановлення осіб, які займаються злочинним наркопромислом».
 
Також, під час наради заслухали доповіді та пояснення керівників територіальних відділень поліції, Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Запорізькій області та інформацію керівників відділів прокуратури Запорізької області.
 
«Маю надію, що сьогоднішнє обговорення у найближчій перспективі призведе до якісно нових, реальних результатів у протидії, виявленні, розкритті і розслідуванні злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів» – зазначив В. Романов у своєму виступі.
 
За результатами наради прийнято відповідне рішення, виконання якого має призвести до покращення результатів діяльності на даному напрямі.

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 1008