Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
24.05.2024

15 років тюрми за державну зраду -  засуджено експатрульного поліції з Токмака

За публічного обвинувачення прокурорів Запорізької обласної прокуратури в порядку спеціального судового розгляду до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено за державну зраду колишнього правоохоронця з Токмака (ч. 2 ст. 111 КК України).
 
Прокурори у суді довели, що з початку повномасштабного вторгнення інспектор сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 3 Пологівського РУП зрадив присязі на вірність українському народу та перейшов на бік ворога.  
 
Чоловік залишився на окупованій території Запорізької області та з власної ініціативи розпочав «службу» в незаконно створеному окупаційною владою органі - «народній міліції м. Токмака». 
 
Працюючи на ворога, він агітував своїх колег із поліції  до зради Україні та співпраці з представниками держави-агресора. Брав участь у патрулюванні території окупованого Токмака, виконував інші злочинні вказівки і розпорядження загарбників.
 
Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у місті Мелітополі.
 

Автор: Відділ інформаційної політики
кількість переглядів: 200