Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
01.11.2023

До 13 років ув’язнення засуджено очільника «правоохоронних відомств», створених ворогом на окупованій  території Запорізької області

За публічного обвинувачення прокурорів Запорізької обласної прокуратури керівника псевдоправоохоронних органів визнано винним у колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України). 
 
 
Його засуджено до 13 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного майна та позбавлено права обіймати певні посади в органах влади строком на 13 років.
 
Прокурорами в суді доведено, що учасник незаконних збройних формувань «лнр/днр» після окупації частини Запорізької області приїхав до Енергодара та погодився на призначення начальником так званого «Энергодарского межрайонного управления милиции». Пізніше він отримав пропозицію щодо підвищення та з травня 2022 року призначений ворогом заступником «ГУ МВД по Запорожской области».
 
На обох псевдопосадах він виконував злочинні доручення окупаційної влади з придушення опору українських активістів та залякування мешканців тимчасово окупованої території. 
 
Організовував «протидію злочинності», «охорону громадського порядку» та «захист  прав громадян» за стандартами країни-агресора. 
 
За його наказами здійснювались незаконні затримання, обшуки та інші «процесуальні дії».
 
Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБУ в Запорізькій області.

Автор: Відділ інформаційної політики
кількість переглядів: 1087