Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
09.03.2023

На Запоріжжі підозрюється держреєстратор, який безпідставно зареєстрував нерухомість вартістю понад 300 тис. грн

Прокурори Запорізької окружної прокуратури повідомили про підозру державному реєстратору місцевого органу самоврядування за фактом зловживання своїми повноваженнями та несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах (ч. 3 ст. 362, ч. 3 ст. 365-2 КК України).
 
За даними слідства, державний реєстратор органу місцевого самоврядування, переслідуючи корисливий мотив особистого збагачення, за відсутністю правових підстав незаконно зареєстрував на користь третьої особи право власності на житловий будинок, розташований у центрі Запоріжжя. За вказаних обставин власнику нерухомості спричинено матеріальну шкоду на суму понад 300 тис. грн.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі відділу поліції № 2 Запорізького районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Долучайтесь до наших соцмереж: FacebookTelegramYouTube

Автор: Відділ інформаціїної політики
кількість переглядів: 1659