10.01.2023 На Запоріжжі лікарю-колаборанту з Мелітополя винесли заочний вирок![]() Прокурори в суді довели, що в лютому 2022 року в умовах воєнного стану чоловік пішов на співпрацю з ворогом та погодився очолити медичний заклад, підконтрольний окупаційній адміністрації. Його призначено «головним лікарем» так званої Мелітопольської обласної лікарні, створеної представниками окупаційної влади в тимчасово захопленому Мелітополі. Після чого він активно забезпечував діяльність комунального підприємства медичної сфери. Наразі засуджений перебуває у всеукраїнському розшуку.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Мелітопольського РУП Головного управління Нацполіції в Запорізькій області. |
Автор: Відділ інформаційної політики кількість переглядів: 1851 |