14.02.2022

Директорка підприємства відповідатиме за самовільне зайняття земельної ділянки

Прокурори Пологівської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно керівника підприємства за фактом зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права та самовільного зайняття земельної ділянки (ч. 1 ст. 197-1, ч. 2 ст. 364-1 КК України).
 
За даними слідства, директорка товариства самовільно зайняла земельну ділянку площею понад 12 га, на якій вирощувала сільськогосподарські культури для отримання власного прибутку. Вказана земля перебувала на праві постійного користування у державного підприємства «Пологівське лісомисливське господарство», а її використання обвинуваченою відбувалось без відповідного рішення органу місцевого самоврядування та оформлення належних правовстановлюючих документів. За вказаних обставин державі спричинено збитки у сумі майже 830 тис. грн.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося Відділом поліції № 1 Пологівського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Долучайтесь до наших соціальних мереж: FacebookTelegramYouTube

Автор: Відділ інформаційної політики
кількість переглядів: 494