27.07.2021

Незаконне видобування граніту на 1 млрд грн – на Запоріжжі судитимуть посадовця (ФОТО)

За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури м. Запоріжжя  до суду скеровано обвинувальний акт стосовно голови правління одного з акціонерних товариств м. Запоріжжя за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення, вчиненого шляхом вибуху та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 4 ст. 240, ч. 1 ст. 366  КК України).
 
За даними слідства, керівник зазначеного підприємства з вересня по грудень 2018 року за відсутності відповідних дозвільних документів організував незаконне видобування граніту шляхом проведення масових вибухів на Передаточнинському родовищі, у результаті яких незаконно видобуто понад 180 тис. тон корисних копалин загальнодержавного значення, вартість яких оцінюється на суму понад 1 млрд грн. Разом з цим, зазначена особа внесла до офіційної звітності за 2018 рік завідомо неправдиві відомості щодо непроведення видобування корисних копалин, яку подано до Держгеонадр України.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Відділу поліції № 3 Запорізького районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області за оперативного супроводу управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області ДСР Нацполіції України.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
             
 
 
Соціальні мережі: FacebookTelegram

Автор: Відділ інформаційної політики
кількість переглядів: 815