05.07.2021

На Запоріжжі судитимуть членів ОЗГ, які заволоділи майном підприємства на суму понад 630 тис. грн

За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт відносно організованої злочинної групи за фактом вчинення правочинів з використанням завідомо підроблених офіційних документів, протиправного заволодіння майна, частками статутного капіталу та акціями двох аграрних підприємств, вчинення замаху на протиправне заволодіння майном ще чотирьох аграрних підприємств, що заподіяло велику шкоду (ч. ч. 2, 3 ст. 206-2, ч. ч. 1, 3, 4 ст. 358 КК України).
 
Встановлено, що у 2019 році, 34-річний мешканець м. Запоріжжя створив та очолив організовану злочинну групу, до якої залучив 4-х місцевих мешканців, разом з якими упродовж липня-серпня 2019 року використовуючи заздалегідь виготовлені підроблені офіційні документи щодо зміни складу засновників та власників підприємств, підроблені паспорти громадян України, а також уставні документи та печатки, протиправно заволоділи майном двох аграрних підприємств, на загальну суму понад 630 тис. грн.
 
Крім того, протягом серпня-вересня 2019 року, останні, за аналогічних обставин намагались протиправно заволодіти майном ще чотирьох аграрних підприємств на загальну суму понад 211 млн грн, але не змогли довести свій злочинний план до кінця, так як їх діяльність була припинена правоохоронними органами.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Слідчого управління Головного управління Нацполіції в Запорізькій області за оперативного супроводу управління СБУ в Запорізькій області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
 
Соціальні мережі: Facebook

Автор: Відділ інформаційної політики
кількість переглядів: 810