02.07.2021

На Запоріжжі судитимуть групу осіб, яка спричинила територіальній громаді шкоду у розмірі понад 3 млн грн

За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно начальника управління Запорізької міської ради, директора та співробітників оціночно-консалтінгової фірми за фактом зловживання службовим становищем та зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги вчинене за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 365-2 КК України).
 
За даними слідства, начальник управління Запорізької міської ради за попередньою змовою з директором та співробітниками вищевказаної фірми розробили та роками реалізовували злочинну схему з продажу земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності за заниженою вартістю.
 
У результаті злочинних дій вартість 9 земельних ділянок була штучно занижена оцінювачами та за сприяння вищевказаного керівника органу місцевого самоврядування реалізовані третім особам, що спричинило територіальній громаді м. Запоріжжя шкоду у розмірі понад 3 млн грн.
 
Досудове розслідування здійснювалось Слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Соціальні мережі: Facebook

Автор: Відділ інформаційної політики
кількість переглядів: 772