16.09.2020

Обласною прокуратурою ініційовано стягнення на користь держави майже 800 тис гривень за використання земельних ділянок

Мелітопольським міськрайонним судом Запорізької області розпочато розгляд справи за позовом Мелітопольської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Мелітопольської міської ради до фізичної особи про стягнення доходу у вигляді недоотриманих бюджетом коштів за фактичне використання земельних ділянок у розмірі 790 тис гривень.
 
Установлено, що фізична особа використовує земельні ділянки комунальної власності площею 6,4 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд промислового призначення без належного оформлення правовстановлюючих документів на землю, у зв’язку з чим за період з 2019 по 2020 роки сума недоотриманих бюджетом міста Мелітополя коштів у формі орендної плати за землю становить 790 тис. грн. Судовий розгляд справи триває.
Усього органами Запорізької обласної прокуратури у поточному році пред’явлено 12 позовів вказаної категорії щодо стягнення понад 21,5 млн грн до бюджетів Запорізької, Василівської, Дніпрорудненської міських рад та Михайлівської селищної ради. Наразі судами задоволено 4 позови на суму понад 19,7 млн грн., та провадження у справі за 1 позовом закрито у зв’язку з добровільним відшкодуванням до бюджету 9 тис. грн.
 
 

Автор: Пресслужба Запорізької обласної прокуратури
кількість переглядів: 78