31.07.2020

Весельчанину, який пошматував ножем односельчанку, «світить» психіатрична лікарня

Веселівським відділом Мелітопольської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування кримінального провадження за фактом замаху на вбивство місцевої мешканки з корисливих мотивів, за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 15, п. 6 ч. 2 ст. 115 КК України.


Слідством встановлено, що через побутовий конфлікт, весільчанин 1974 року народження, озброєний кухонним ножем, намагався вбити знайому жінку. 51-річна жителька с.Веселе з чисельними ножовими пораненнями грудної клітини та спини госпіталізована до реанімаційного відділення районної лікарні.


Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено. Процесуальним керівником до суду скеровано клопотання про застосування до обвинуваченого заходів медичного характеру оскільки під час досудового розслідування проведеною психолого-психіатричною експертизою встановлено, що особа за своїм психічним станом не може усвідомлювати свої дії, керувати ними, тому потребує примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації у психіатричну лікарню з суворим наглядом.

Автор: Пресслужба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 105