07.02.2020

Запоріжанина засуджено за вбивство, вчинене через необережність

         Наприкінці січня поточного року Заводським районним судом м. Запоріжжя винесено обвинувальний вирок, яким особу засуджено за вбивство через необережність.
 
      Нагадаємо, що влітку 2018 року в Заводському районі м. Запоріжжя між двома чоловіками виник конфлікт, який згодом переріс у бійку, у ході якого обвинувачений наніс потерпілому удар кулаком у обличчя, від якого останній впав на асфальт та ударився головою. Від отриманих травм потерпілий помер у лікарні.
        Дії правопорушника були кваліфіковані органом досудового розслідування за ст. 119 КК України, після чого, за результатами досудового розслідування, прокурором затверджено обвинувальний акт, який направлено до суду для розгляду по суті.
       Обвинувачений під час судового розгляду повністю визнав свою провину, не оспорював інкримінований йому злочин і обставини його вчинення, відшкодував потерпілій стороні моральну шкоду, у зв'язку з чим судом винесено обвинувальний вирок, яким зловмисника засуджено до 4 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки.

Автор: Пресслужба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 631