28.08.2019

Прокурором Запорізької області повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень двом депутатам сільських рад Запорізької області

Слідчим управлінням ГУНП в Запорізькій області за процесуального керівництва прокуратури Запорізької області розслідується кримінальне провадження відносно трьох осіб, двоє з яких є працівниками відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, які упродовж січня-березня 2019 року у складі організованої групи вимагали та отримували від громадян та представників приватних підприємств неправомірну вигоду за вчинення реєстраційних дій, що входять до їх компетенції, а також здійснили службове підроблення відповідних документів.
Сьогодні, 28 серпня 2019 року прокурором Запорізької області двом учасникам організованої групи, оскільки вони є депутатами сільських рад Запорізької області, повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, вчинене організованою групою) та ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України (складання і видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення в них завідомо неправдивих відомостей, вчинене організованою групою).
Іншій особі, яка не є депутатом, про підозру за вказаними статтями Кримінального кодексу України, повідомлено слідчим СУ ГУНП в Запорізькій області.
Максимальна санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.
 
 
 
 

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 638