05.06.2019

На лаві підсудних опинились зловмисники, які під виглядом співробітників ПАТ «Запоріжжяобленерго» вчиняли квартирні крадіжки

Запорізькою місцевою прокуратурою № 3 здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення ряду крадіжок, поєднаних з проникненням у житло.
 
Під час досудового слідства було викрито 2 осіб, які представляючись співробітниками ПАТ «Запоріжжяобленерго» вчинили 4 квартирних крадіжки. Зловмисники під приводом перевірки справності електромережі обманним шляхом проникали до житла потерпілих, де діючи за заздалегідь розробленим планом один з зловмисників відволікав потерпілих,
а інший в той час викрадав їх майно. Жертвами зловмисників стали 4 особи, в тому числі люди похилого віку.
 
Обом зловмисникам обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.
За результатами досудового слідства відносно обвинувачених скеровано обвинувальний акт за ч. 3 ст. 185 КК України, санкцією якої передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.
 
Прокуратура закликає громадян бути пильними і уважно перевіряти документи осіб, що намагаються потрапити до помешкання під приводом здійснення обходів та перевірок і у разі необхідності зв’язуватись з відповідними організаціями для підтвердження факту проведення таких заходів.
 

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 1527