11.03.2019

На лаві підсудних опинився раніше судимий зловмисник, який звільнившись з місць позбавлення волі, задушив і пограбував чоловіка

14 грудня 2018 року мешканець Запоріжжя, щойно звільнившись з місць позбавлення волі, прийшов до квартири, в якій він мешкав до взяття під варту. Проте, двері йому відчинив незнайомий чоловік та повідомив, що це вже його житло.
 
В ході виниклого конфлікту, зловмисник ударом повалив чоловіка на підлогу, після чого задушив. Проте не зупиняючись на вчиненому, злочинець шляхом вільного доступу викрав з вищевказаної квартири плазмовий телевізор. Після чого за допомогою власної фізичної сили виніс телевізор з квартири та в подальшому розпорядився викраденим майном на свій розсуд.
 
Завдяки оперативним та злагодженим діям процесуальних прокурорів Запорізької місцевої прокуратури №1 та співробітників Олександрівського ВП ДВП ГУНП в області, злочинця встановлено та повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115, ч.2 ст.185 КК України. Зловмиснику було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
 
На теперішній час досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.
 

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 1649