15.05.2014

На Запоріжжі прокуратура попередила незаконне використання майже 90 млн грн бюджетних коштів

Протягом цього року органи прокуратури Запорізької області попередили незаконне використання бюджетних коштів у сумі понад 88 млн. гривень. На сьогодні, до бюджету на виконання документів прокурорського реагування та судових рішень вже надійшло 2 млн. гривень.
Про це повідомив виконувач обов’язків начальника управління прокуратури Запорізької області Віктор Гринь.
За його словами, за фактом правопорушень у бюджетній сфері прокуратура розпочала 28 кримінальних проваджень. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 44 посадовці, з яких майже половина – працівники контролюючих органів: Держфінінспекції, Держказначейства, Антимонопольного комітету тощо.
Так, прокуратура Запорізького району розпочала кримінальне провадження за фактом заволодіння понад 700 тис. гривень посадовцями приватної фірми, яка виконувала роботи по капітальному будівництву поліклініки в селищі Кушугум. Встановлено, що підрядники внесли неправдиві відомості в акти виконаних робіт, в результаті чого більше 700 тис. грн. було незаконно перераховано на рахунки підприємства.
Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
Наразі прокуратура готує позов про стягнення з фірми в судовому порядку незаконно отриманих бюджетних коштів.

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 2853