23.05.2013

Прокуратура попередила розтрату на будівництві притулку для тварин вартістю 22 млн. гривень

    За результатами перевірки щодо законності надання права будівельному підприємству освоїти бюджетні кошти прокуратура розпочала кримінальне провадження та звернулась до суду.

    Прокуратурою м.Запоріжжя заявлено позов в інтересах міськради про визнання недійсними перемоги ТОВ «ПРІМБУД» у конкурсних торгах з будівництва і облаштування притулку для утримання безпритульних тварин та укладеного договору підряду на виконання цих робіт вартістю понад 22 млн. гривень. Прокуратура також вимагає стягнути з керівництва товариства понад 3,2 млн. гривень бюджетних коштів, які останні отримали в якості авансу на будівництво.
   Окрім того, прокуратурою м.Запоріжжя за фактом зловживання посадовцями ТОВ «ПРІМБУД» службовим становищем відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.364 КК України.
    Прокурорська перевірка встановила, що державні закупівлі на спорудження притулку для тварин в Запоріжжі проведено з порушенням законодавства.
   Зокрема, переможець відкритих торгів задля участі у конкурсі вніс недостовірні відомості щодо наявності на підприємстві працівників відповідної кваліфікації та повного матеріально-технічного забезпечення. Насправді ж з заявленої кількості кадрів у штаті працювала лише третина, а 26 осіб, що значились у наданій документації, взагалі не були робітниками підприємства. Обладнання для здійснення будівництва керівництво не мало ані у власності, ані в тимчасовому користуванні. Договори щодо оренди майна, необхідного для здійснення робіт, не укладались.
    Перевірка також засвідчила, що директор будівельного підприємства не мав відповідних повноважень на підпис документації конкурсних торгів та договору підряду.Автор: Прес-служба прокуратури м.Запоріжжя
кількість переглядів: 76398