Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
03.05.2024

Повідомлено про підозру двом керівникам псевдоправоохоронного органу, за рішенням яких депортують місцеве населення з ТОТ України

За процесуального керівництва прокурорів Запорізької обласної прокуратури повідомлено про підозру двом громадянам рф у порушенні законів та звичаїв війни (за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).
 
За даними слідства, керівники окупаційного «головного управління мвс в Запорізькій області» та «управління з питань міграції гу мвс в Запорізькій області» систематично організовують нелегальну депортацію проукраїнськи налаштованих місцевих мешканців тимчасово окупованої території України. 
 
Спочатку людину безпідставно затримують та незаконно ув’язнюють. Потім конвоюють до Псковської області, примусово пересуваючи її від одного до іншого так званого «перевалочного пункту», спеціально створених на окупованій території України  та в росії. Надалі привозять до прикордонного російсько-латвійського пункту пропуску та наказують пішки йти в бік латвійського кордону. 
 
У такий спосіб примусово депортовано одного з патріотично налаштованих жителів окупованих Полог та ще трьох українців.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ в Запорізькій області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
   

Автор: Відділ інформаційної політики
кількість переглядів: 310