Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
28.11.2023

Забезпечував укомплектування російської армії за рахунок жителів Приморська – підозрюється ще один псевдокерівник з ТОТ Запорізької області

За процесуального керівництва прокурорів Запорізької обласної прокуратури громадянину України повідомлено про підозру у колабораційній діяльності та пособництві державі-агресору (ч. 5 ст. 111-1,  ч. 1 ст. 111-2 КК України). 
 
За даними слідства, мешканець окупованого Криму за пропозицією ворога прибув до Приморська Запорізької області, де з квітня 2023 року очолив так звану «Военно-гражданскую администрацию Приморского района Запорожской области». 
 
Працюючи на посаді голови у незаконно створеному органі, він забезпечував його загальне керівництво, формував штат, вирішував питання з призначення керівників муніципальних підприємств, створених на базі захоплених українських комерційних структур, тощо. 
 
Ініціативно взаємодіяв зі збройними силами країни-агресора. З метою забезпечення укомплектування російської армії за рахунок жителів окупованої території Запорізької області брав активну участь в організації у Приморську військового обліку. З цією метою він змусив працівників місцевих підприємств  пройти відповідну реєстрацію.  
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ в Запорізькій області.

Автор: Відділ інформаційної політики
кількість переглядів: 792