15.07.2021

Хабар у сумі понад 45 тис. грн – викрито голову однієї з об’єднаних територіальних громад на Запоріжжі

За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури голову територіальної громади викрито на одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
 
Встановлено, що посадовець, зловживаючи своїми повноваженнями, отримав від фізичної особи грошові кошти за «вирішення» земельного питання - зміна цільового призначення однієї із земельних ділянок для її подальшої передачі у приватну власність під розташування автозаправної станції.
 
Правоохоронцями затримано голову однієї з об’єднаних територіальних громад в порядку ст. 208 КПК України під час отримання неправомірної вигоди у сумі понад  45 тис. грн.
 
Наразі вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.
 
Заходи з викриття проводились прокуратурою спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в Запорізькій області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України та слідчими Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
 
 

Автор: Відділ інформаційної політики
кількість переглядів: 118