15.06.2021

Зловживання службовим становищем, що призвело до вибуття земельної ділянки з державної власності – підозрюється керівник державного підприємства

За процесуального керівництва Вознесенівської окружної прокуратури м. Запоріжжя керівнику державного підприємства повідомлено про підозру за фактом зловживання службовим становищем в інтересах іншої особи, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).
 
За даними слідства, керівник державного підприємства, з метою отримання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи, уклавши договір про спільну діяльність по будівництву офісного торговельного центру з комерційною структурою, в порушення норм земельного законодавства, фактично розпорядився земельною ділянкою, яка перебувала у постійному користуванні підприємства,  всупереч її цільовому призначенню. За вказаних обставин державу в особі Запорізької обласної державної адміністрації позбавлено права володіти, використовувати та розпоряджатися земельною ділянкою в центрі м. Запоріжжя вартістю понад 2 млн грн.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Відділу поліції № 2 Запорізького районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Автор: Відділ інформаційної політики
кількість переглядів: 459