07.06.2021

На Запоріжжі судитимуть державного реєстратора за зловживання повноваженнями

За процесуального керівництва Дніпровської окружної прокуратури м. Запоріжжя до суду скеровано обвинувальний акт відносно державного реєстратора за фактом зловживання повноваженнями з метою отримання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки, та несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах, вчиненої особою, яка має право доступу до неї (ч. 3 ст. 365-2, ч. 1 ст. 362 КК України).
 
За даними слідства, у листопаді 2018 року державний службовець, зловживаючи своїми повноваженнями, з метою отримання неправомірної вигоди здійснив реєстрацію права власності на квартиру, розташовану у центрі м. Запоріжжя, за наявності заборони на відчуження вказаного об’єкту нерухомості у зв’язку з накладенням арешту у межах виконавчого провадження.
 
Внаслідок вчиненого діяння потерпілому завдано збитки на суму понад 400 тис. грн.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Запорізького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області. 
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Автор: Відділ інформаційної політики
кількість переглядів: 309