21.05.2020

Місцева прокуратура повернула у державну власність земельну ділянку вартістю 10,8 млн гривень

Запорізькою місцевою прокуратурою № 3 під час здійснення конституційної функції виявлено порушення вимог земельного законодавства при використанні фізичною особою-підприємцем земельної ділянки загальною площею 0,4733 га у м. Запоріжжі для розташування тимчасово охоронюваної платної автостоянки.
 
Враховуючи виявлені порушення, місцевою прокуратурою скеровано до господарського суду Запорізької області позовну заяву в інтересах держави в особі Запорізької міської ради до ФОП про зобов’язання повернути земельну ділянку вартістю 10,8 млн.грн..
Постановою Центрального апеляційного господарського суду позовні вимоги Запорізької місцевої прокуратури №3 задоволено в повному обсязі.
З метою поновлення інтересів держави, прокурором скеровано судові накази про зобов’язання повернути земельну ділянку до примусового виконання. За результатами виконавчих дій 29.04.2020 актами державного виконавця засвідчено звільнення земельної ділянки від споруд та передачу земельної ділянки Запорізькій міській раді.
На теперішній час постанову Центрального апеляційного господарського суду про зобов’язання повернути земельну ділянку Запорізькій міській раді площею 0,4733 га вартістю 10,8 млн.грн. виконано в повному обсязі.

Автор: Пресслужба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 136