28.04.2020

На Запоріжжі директор школи підозрюється у розтраті понад 450 тис грн бюджетних коштів

За процесуального керівництва Токмацької місцевої прокуратури директору одного з учбових закладів міста Гуляйполе Запорізької області повідомлено про підозру у розтраті бюджетних коштів та вчиненні службового підроблення (ч.4 ст.191, ч. 1, ч. 2 ст. 366 КК України).
 
За даними слідства, у грудні 2017 року директор школи, діючи за попередньою змовою з наразі не встановленими особами, достовірно знаючи, що під час виконання реконструкції зовнішніх та внутрішніх мереж водопостачання та каналізації учбового закладу фактично не виконано частину будівельних робіт та не витрачено частину матеріалів, підписала три акти приймання виконаних робіт, які стали підставою для проведення оплати.
В подальшому підрядній організації були перераховані бюджетні кошти, в тому числі понад 458 тис грн за невиконані будівельні роботи та не витрачені матеріали. Ці дії спричинили учбовому закладу майнову шкоду у великих розмірах.
Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Автор: Пресслужба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 1120