05.09.2019

Взято під варту мешканця Запорізького району, який спричинив тілесні ушкодження односельчанину. Від отриманих травм потерпілий помер

За процесуальним керівництвом Запорізького відділу Запорізької місцевої прокуратури №2 проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.
Установлено, що 18.08.2019, місцевий мешканець с. Мар’ївка Запорізького району Запорізької області перебуваючи у стані алкогольного сп`яніння, на ґрунті неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження односельчанину у вигляді закритої внутрішньочерепної травми з крововиливами під оболонки та у речовину головного мозку, від яких настала смерть потерпілого.
На даний час у кримінальному провадженні оголошено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України санкція якої передбачає покарання до 10 років позбавлення волі та обрано безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування триває.

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 401