15.05.2019

За дорученням прокуратури проведено перевірку дотримання працівниками медико-санітарної частини вимог кримінально виконавчого законодавства та медико-санітарного забезпечення засуджених в ДУ «Бердянська виправна колонія №77»

За дорученням Бердянської місцевої прокуратури лікарями КУ «Бердянського психоневрологічного диспансеру» ЗОР проведено перевірку медико-санітарної частини ДУ «Бердянська виправна колонію №77».

В ході перевірки встановлені факти не належної організації та ведення медичної документації лікарем – психіатром, також здійснювався огляд та консультація хворого засудженого, який скаржився на незадовільний психічний стан здоров’я та потребував повторного стаціонарного лікування в умовах психіатричної лікарні.

Лікарем-психіатром проігноровано рекомендації лікарів КУ «БПНД», огляд хворого засудженого провів через два місяці а направив на лікування, лише через  місяць після огляду.

В наслідок неналежного виконання своїх обов’язків, засуджений не отримав своєчасної психіатричної допомоги.

Бердянською місцевою прокуратурою внесена вказівка начальнику філії ДУ «Центру охорони здоров’я ДКВС України» у Запорізькій області.

За результатом огляду лікаря-психіатра звільнено з займаної посади.

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 594