07.09.2018

Правоохоронці виявили місця незаконного виготовлення та збуту фальсифікованих алкогольних напоїв та підроблення марок акцизного податку (фото)

Мелітопольською місцевою прокуратурою Запорізької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами незаконного виготовлення та збуту алкогольних напоїв та підроблення марок акцизного податку.

Сьогодні, 7 вересня, у кримінальному провадженні на підставі ухвал слідчого судді проведено обшуки у приміщеннях, які використовуються для здійснення вищезгаданої протиправної діяльності.

Зокрема, за результатами обшуку в одному з приміщень виявлено "підпільний цех" по незаконному виготовленню фальсифікованих алкогольних напоїв з використанням обладнання для масового виробництва.

Готова продукція розливалась у скляні пляшки з логотипом "Пшенична" горілка ТОВ "Олександрія БЛіГ" на етикетках. В подальшому зазначена продукція обклеювались марками акцизного податку України з ознаками підробки. 

Загалом в ході обшуків в місцях виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв, а також в транспортному засобі, який використовувався для їх перевезення, виявлено та вилучено 2410 літрів спирту, 788 пляшок фальсифікованих алкогольних напоїв з етикетками горілки «Пшенична», 300 літрів фальсифікованої горілки та коньяку в тарі «Bag in box», 6000 марок акцизного податку України з ознаками підробки, а також обладнання для масового виготовлення фальсифікованої горілчаної продукції на загальну суму 150 тис. грн.

Наразі досудове слідство продовжується, його хід перебуває на контролі прокурора області.
 
 
 

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 1161