11.07.2018

У зв’язку з діями цинічних шахраїв, звертаємося до представників ЗМІ з проханням поширити важливу інформацію!

Сьогодні зухвалі зловмисники, серед яких – кримінальні елементи регіону, здійснили ряд телефонних дзвінків керівникам окремих підприємств Запоріжжя та начебто від імені прокурора Запорізької області, а також заступників прокурора Запорізької області вимагали здійснити перерахунок грошових коштів «у  благодійних цілях».
 
Відповідна злочинна схема не є новою - відповідні випадки вже мали місце в нашому регіоні. Раніше зловмисники вже діяли за аналогічною схемою, використовуючи ім’я керівника Запорізької обласної державної адміністрації.
 
На жаль саме пережитки «ідолопоклонства» перед правоохоронними органами та представниками влади грають на користь злочинцям та роблять дану шахрайську схему дієвою.
 
Представники кримінального світу, політичні провокатори та звичайні шахраї намагаються завдати максимальної шкоди – здобути легку наживу на довірі та одночасно дискредитувати органи прокуратури та органи влади у суспільстві.
 
Зважаючи на це, категорично заявляємо, що керівництво прокуратури Запорізької області не має жодного відношення до даних злочинних дій  та  невідкладно звертається із наполегливим закликом бути вкрай обачними!
 
У випадку подібних дзвінків та повідомлень, ні в якому разі не виконувати вказівок шахраїв та не перераховувати кошти.
 
Пам’ятайте, що всі подібні повідомлення є провокацією і злочином, тож у разі дзвінків зловмисників, закликаємо негайно звертатись до правоохоронних органів з відповідними заявами!
 
Всі причетні до даних злочинів мають понести відповідальність згідно Закону.

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 643