Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
06.11.2017

Повідомлено про підозру заступниці голови Розівської районної ради, яка з особистих мотивів незаконно звільнила редактора районної газети

Куйбишевським відділом Бердянської місцевої прокуратури Запорізької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного звільнення головного редактора газети за ч.1 ст.172 КК України та не виконання рішення суду за ч.3 ст.382 КК України посадовою особою Розівської районної ради.
 
 Так, під час досудового розслідування встановлено, що заступник голови Розівської районної ради з особистих мотивів своїм розпорядженням у порушенні вимог ст. 39-1 КЗпП України, п. 7 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 43 Конституції України та ст. 21 КЗпП України незаконно звільнила редактора газети Розівського району а також  демонструючи явну неповагу до суду та ігноруючи прийняте ним рішення, в порушення ст. 129-1 Конституції України, використовуючи своє службове становище, умисно, з метою перешкоджання виконанню рішення суду не передавала провідному спеціалісту відділу фінансового забезпечення постанову державного виконавця.
 
 За результатами досудового розслідування, завдяки принциповій позиції процесуальних керівників, прокурором області  погоджено підозру громадянці Х. та 01.11.2017 їй повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушеннь, передбачених ч.1 ст.172, ч.3 ст.382 КК України. Санкція за вчинені злочини передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років позбавлення волі.

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 3464