Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
03.10.2017

Прокуратурою спільно з нацполіцією затримано торгівця зброєю, та викрито цілий нелегальний арсенал (фото)

Запорізькою місцевою прокуратурою № 3 Запорізької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного збуту вогнепальної зброї тобто за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України.
 
02.10.2017 співробітниками  Запорізької місцевої прокуратури № 3 спільно із Хортицьким ВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області під час досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні попереджено факт збуту вогнепальної зброї. Крім того, на підставі ухвали слідчого судді у місці незаконного збуту вогнепальної зброї та за місцем її зберігання, проведено першочергові слідчі дії, під час яких виявлено та вилучено понад 30 гранат різного виду, кулемет, 5 дерев’яних ящиків, в яких зберігаються понад 4 тис. патронів.
 
Того ж дня, за підозрою у вчиненні вказаного кримінального правопорушення затримано одну особу, на теперішній час вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
 
Спільними зусиллями працівників Запорізької місцевої прокуратури № 3 та працівників поліції попереджено незаконну торгівлю зброєю. На цей час слідство, крім іншого, встановлює джерела придбання вилученої зброї.
 
 
 
 
 
 
 

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 2111