Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
26.07.2017

Міського голову Енергодару оголошено в розшук

Енергодарською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172, ч. 1 ст. 364 КК України (незаконне звільнення одного з керівників комунальних підприємств, поєднане з зловживанням службовим становищем), у якому 08.06.2017 було повідомлено  про підозру Енергодарському міському голові.
 
Вручення повідомлення про підозру відбувалось безпосередньо під час проведення сесії міської ради з метою виключення можливості зриву слідчої дії зі сторони міського голови та його соратників.
 
12.06.2017 слідчим суддею Енергодарського міського суду винесено ухвалу про застосування до міського голови Енергодару запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання.
 
13.07.2017 на 10 годину підозрюваного викликано до Енергодарської місцевої прокуратури для проведення слідчих дій. На вказаний виклик останній не з’явився, про поважність причин неявки не повідомив.
 
Крім того, під час допиту сусідів підозрюваного встановлено, що він за адресою постійного проживання тривалий час не з’являвся, під час допиту працівників виконавчого комітету Енергодарської міської ради встановлено, що міський голова Енергодара перебуває у відпустці та точне місце перебування його невідоме.
 
21.07.2017 міського голову Енергодара оголошено у розшук, та 24.07.2017 Енергодарською місцевою прокуратурою до суду направлено клопотання про зміну запобіжного заходу з особистого зобов’язання на тримання під вартою.

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 5679