Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
07.06.2017

Слідчими прокуратури викрито на хабарі заступника начальника одного з митних постів Запорізької митниці (фото)

Управлінням з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури області спільно з працівниками УЗЕ в Запорізькій області ДЗЕ Національної поліції України сьогодні у м. Запоріжжі викрито заступника начальника одного з митних постів Запорізької митниці, який вимагав та за посередництвом голови однієї з громадських організацій одержав неправомірну вигоду у розмірі 1000 доларів США від директора підприємства за безперешкодне оформлення вантажного тягача та заниження вартості митних платежів до бюджету України.
 
Частина предмета неправомірної вигоди, а саме 500 доларів США, виявлена та вилучена у робочому кабінеті працівника Запорізької митниці, інша частина – у посередника.
 
Наразі прокурором готується повідомлення про підозу за ч. 3 ст. 368 КК України, а також клопотання про обрання затриманим запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення правоохоронця від займаної посади.
 
За скоєня злочину, пердабченого ч. 3 ст. 368 КК України загрожує покарання на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.
 
 
 
 
 
 
 

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 2906