Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
19.11.2015

Прокуратура Запоріжжя попередила незаконне витрачання майже 8 млн грн бюджетних коштів

За втручання прокуратури м. Запоріжжя попереджено незаконне витрачання 7 млн 800 тис грн. Про це повідомив перший заступник прокурора м. Запоріжжя Роман Мазурик.
 
Так, прокуратурою м. Запоріжжя  встановлено, що комітетом з конкурсних торгів Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради проводиться процедура закупівлі поточного ремонту доріг приватного сектору з грунтовим та щебеневим покриттям із очікуваною вартістю закупівлі 8 млн грн.
 
   Під час проведення цієї процедури замовник затвердив пропозицію учасника вартістю 7 млн 800 тисяч гривень. Але учасник не підтвердив відповідність важливим кваліфікаційним критеріям. Серед яких наступні: наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають знання та досвід, необхідний для виконання технічних вимог до предмету закупівлі; наявність обладнання та матеріально-технічної бази, а також досвіду виконання аналогічних договорів. Окрім того, учасником не підтверджено відсутність підстав для відхилення пропозиції, які передбачені ст.17 Законом України  "Про здійснення державних закупівель".
 
З огляду на викладене, з метою недопущення незаконного витрачання бюджетних коштів, прокуратура міста на адресу Департаменту направила лист, у якому звернула увагу на виявлені порушення.
 
За наслідками розгляду листа комітет з конкурсних торгів дійшов висновку про наявність порушення законодавства з питань державних закупівель, які не можливо усунути. У зв’язку з цим 9 листопада на підставі ст.30 Закону України "Про здійснення державних закупівель" прийнято рішення про відміну цих торгів.
 
 
Відділ з питань розгляду листів та прийому громадян прокуратури Запорізької області

Автор: Відділ з питань розгляду листів та прийому громадян прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 3456