02.03.2015

Запорізька прокуратура обвинувачує банду з Донецької області у скоєнні тяжких злочинів

Прокуратура Запорізької області затвердила та передала до Жовтневого райсуду м. Маріуполя обвинувальний акт стосовно п’ятнадцяти мешканців Донецької області, обвинувачених у скоєнні тяжких та особливо тяжких злочинів.
Встановлено, що у квітні-травні минулого року зловмисники у складі озброєної банди вчиняли у Маріуполі розбійні напади на магазини, автосалони, на приватних підприємців та пересічних громадян, викрадали людей для отримання викупу, а також скоїли вбивство.
За даними слідства, бандити використовували камуфляжну форму та маски. Також встановлено, що своїх жертв нелюди жорстоко катували, а всі злочини вчинялися виключно заради наживи – заволодіння грошима, автомобілями та коштовними предметами.
Наразі дев’ять членів банди обвинувачені у бандитизмі (ст.257), розбої (ч.4 ст.28, ч.4 ст.187), незаконному заволодінні транспортними засобами (ч.4 ст.28, ч.3 ст.289), викраденні людини (ч.4 ст.28, ч.3 ст.146), заволодінні вогнепальною зброєю (ч.4 ст.28, ч.3 ст.262), а також у скоєнні вбивства (ч.1 ст.115 КК України). Всі вони перебувають під вартою. Ще шестеро учасників злочинної групи перебувають у розшуку.
Прес-служба прокуратури Запорізької області

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 2803