Останнім часом набувають розповсюдження факти порушення земельного законодавства, особливо в сфері використання сільськогосподарських угідь.
Поширюються ці негативні явища на фоні постійного реформування контролюючих органів, та браку відповідних фахівців.
Фактично на сьогоднішній день органи прокуратури залишились єдиними оплотом у протидії зловживанням у земельній сфері.
Прокуратура Запорізької області має необхідних спеціалістів, які здатні зафіксувати порушення, притягнути винних осіб до відповідальності та вжити заходів до відшкодування збитків.
 
Враховуючи викладене, а також з метою забезпечення оперативного реагування на факти вчинення земельних правопорушень, наказом прокурора області у прокуратурі Запорізької області розпочав функціонування номер телефону «гарячої лінії – протидія земельним правопорушенням» (061-225-10-99), за яким можливо повідомити про правопорушення у земельній сфері.
Просимо повідомляти громадян про самовільне захоплення земельних ділянок, розорення пасовищ та сіножать, незаконне будівництво, обмеження доступу до природних водойм, тощо.
 
За наявності вищевикладених обставин телефонуйте за вказаним номером, у разі потреби працівники прокуратури виїдуть за місцем Вашого знаходження та допоможуть фахово скласти заяву та інші необхідні документи.

Хід перевірок за всіма зверненнями на гарячу лінію перебуває на особистому контролі керівництва прокуратури області.