16.05.2017

У Запоріжжі правоохоронці затримали горе-батьків, які за 7 000 доларів США намагалися продати свою новонароджену доньку

Прокуратурою Запорізької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом продажу батьками своєї новонародженої дитини на території м. Запоріжжя.
 
Під час проведення досудового розслідування задокументовано діяльність подружжя з м.Києва, які за 7 000 доларів США продали свою новонароджену доньку відразу після виписки з одного із пологових будинків Запоріжжя. 
 
На цей час загроза життю та здоров’ю немовля відсутня. З метою належного піклування та нагляду за дитиною, за участю спеціалістів служби у справах дітей, дівчинку поміщено до лікувального закладу. 
 
Наразі горе-батьки затримані в порядку ст.208 КПК України, їм повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого за ч.3 ст.149 КК України (торгівля людиною, вчинена щодо малолітньої, за попередньою змовою групою осіб). 
 
Тривають першочергові слідчі дії. Стороною обвинувачення вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу затриманим. 
 
Про стан розслідування резонансного кримінального провадження прокурор Запорізької області Валерій Романов разом з головою Нацполіції області Олегом Золотоношею повідомили журналістам під час брифінгу.
 
 
 

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 476