27.04.2017

Посадовцю Запорізької ОДА та директору приватного підприємства повідомлено про підозру за розтрату бюджетних коштів у розмірі близько 4 млн грн під час закупівлі робіт з утилізації небезпечних відходів

Прокуратурою Запорізької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо розтрати бюджетних коштів посадовими особами Запорізької обласної державної адміністрації під час закупівлі робіт з утилізації небезпечних відходів.
 
 
За результатом проведених слідчих дій та зібраних доказів, за погодженням із процесуальним керівником у кримінальному провадженні, про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України, повідомлено директору одного з департаментів Запорізької обласної державної адміністрації та директору приватного підприємства, які, діючи за попередньою змовою між собою, заволоділи бюджетними коштами на суму близько 4 млн грн.
 
 
До суду скеровані клопотання про застосування відносно підозрюваних запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 510