30.12.2021

До довічного ув’язнення засуджено двох чоловіків на Запоріжжі за вбивство місцевого підприємця та вчинення інших тяжких злочинів

За участі прокурорів Запорізької обласної прокуратури апеляційним судом залишено без змін вирок суду першої інстанції для двох місцевих мешканців. Їх  засуджено до довічного позбавлення волі за вчинення умисного вбивства з корисливих мотивів, незаконного заволодіння автомобілем, вимагання та незаконного зберігання вогнепальної зброї (п. 6, п. 12 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 189, ч. 1 ст. 263, ч. 3 ст. 289 КК України).
 
У суді прокурори довели, що у березні 2015 року двоє раніше судимих жителів міста, переслідуючи мету заволодіти автомобілем та коштами знайомого їм підприємця, який займався стоматологічною практикою, під вигаданим приводом запросили його на зустріч. Під час зустрічі чоловіки реалізували свій злочинний намір та вчинили вбивство, здійснивши два постріли з пістолета в голову потерпілого. Тіло потерпілого помістили у викопану в орендованому ними гаражі яму та присипали ґрунтом. Потім зателефонували матері загиблого та почали вимагати 30 тисяч доларів за повернення її сина.
 
Під час судових розглядів  засуджені заперечували свою причетність до вказаних кримінальних правопорушень, висуваючи різні версії події.
 
Суд апеляційної інстанції погодився з позицією прокурора та залишив апеляційні скарги засуджених без задоволення, а вирок першої інстанції без змін.
 
Долучайтесь до наших соціальних мереж: FacebookTelegramYouTube
 
 

Автор: Відділ інформаційної політики
кількість переглядів: 1616