03.08.2021

Загибель електромонтера внаслідок ураження електрострумом – на Запоріжжі судитимуть відповідальних осіб підприємства

За процесуального керівництва Вознесенівської окружної прокуратури м. Запоріжжя до суду скеровано обвинувальний акт стосовно двох працівників одного з промислових підприємств Запоріжжя за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою на підприємстві особою, яка зобов’язана їх дотримувати, що спричинило загибель людини (ч. 2 ст. 272 КК України).
 
За даними слідства, старший електромонтер та начальник дільниці електромонтерів одного з «промислових гігантів» міста Запоріжжя, які будучи керівниками робіт за відповідним нарядом-допуску, допустили грубі порушення правил безпеки при виконанні робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель працівника вказаного підприємства внаслідок ураження електрострумом.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Відділення поліції №1 Запорізького районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
 
Соціальні мережі: FacebookTelegram

Автор: Відділ інформаційної політики
кількість переглядів: 633