27.07.2021

Заволодіння бюджетними коштами лікарні понад 2 млн грн – на Запоріжжі судитимуть учасників організованої групи

За процесуального керівництва Запорізькою окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 3-х службових осіб КНП «Вільнянська районна багатопрофільна лікарня» Вільнянської районної ради за фактами заволодіння чужим майном у особливо великих розмірах, незаконних дій з платіжними картками, службового підроблення за попередньою змовою групою осіб та легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом (ч. 3, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 200, ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 200, ч. 1 ст. 209 КК України).
 
За даними слідства, посадовці лікарняної установи у складі організованої злочинної групи з травня 2016 року по березень 2021 року шляхом підроблення платіжних доручень на виплату заробітної плати заволоділи бюджетними коштами КНП «Вільнянська районна багатопрофільна лікарня» Вільнянської районної ради, у тому числі і коштами на додаткові виплати медичним та іншим працівникам, які надають медичні послуги, пов’язані з наданням медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19,  на загальну суму понад 2 млн грн, якими розпорядились на власний розсуд.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Відділення поліції №2 Запорізького районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
 
Соціальні мережі: FacebookTelegram

Автор: Відділ інформаційної політики
кількість переглядів: 810