30.06.2021

Збитки понад 36 млн грн – на Запоріжжі судитимуть керівника державного підприємства

За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього виконувача обов’язків директора держаного підприємства, яке входить до сфери управління Національної академії аграрних наук України, за фактом неналежного виконання ним своїх службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки  (ч. 2 ст. 367 КК України).
 
За даними слідства, обвинуваченим упродовж 2019-2020 років укладено низку збиткових договорів купівлі-продажу майбутнього врожаю сільськогосподарських культур, унаслідок чого державному підприємству завдано збитків на суму понад 36 млн грн.
 
Під час розслідування попереджено незаконне відвантаження зі складів цього державного підприємства врожаю сільськогосподарських культур на загальну суму 16,5 млн грн.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Автор: Відділ інформаційної політики
кількість переглядів: 555