12.08.2020

Чергову самовільно зайняту земельну ділянку виявлено в Пологівському районі області

Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом самовільного зайняття земельної ділянки площею 16,7130 га з кваліфікацією за    ч. 1 ст. 197-1 КК України. За результатами досудового розслідування вказаного кримінального провадження після проведення комплексу слідчих та процесуальних дій власників сільськогосподарської культури, що вирощувалася на самовільно зайнятій земельній ділянці, встановлено не було.
За вказаним фактом Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури скеровано лист до Головного управління Державної податкової служби у Запорізькій області про необхідність вжиття заходів щодо визнання безхазяйним озимої пшениці на самовільно зайнятій земельній ділянці.
За результатами відпрацювання отриманих матеріалів органами податкової служби взято на облік та проведено заходи по реалізації озимої пшениці.
Завдяки оперативному реагуванню та співпраці Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури та Пологівського управління ГУ ДПС в Запорізькій області після проведення аукціону з реалізації урожаю в дохід однієї з територіальних громад Пологівського району перераховано 24624,00 грн.

Автор: Пресслужба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 795