04.12.2019

Прокурори закликали працівників військового комісаріату додержуватися вимог антикорупційного законодавства та не допускати порушень законів (фото)

Кам’янсько-Дніпровським відділом Енергодарської місцевої прокуратури проведена лекція з питань додержання посадовими особами вимог антикорупційного законодавства.
 
На базі Кам’янсько-Дніпровського районного військового комісаріату, працівниками Кам’янсько-Дніпровського відділу Енергодарської місцевої прокуратури проведена лекція на тему: «Додержання посадовими особами вимог антикорупційного законодавства» у тому числі наслідки вчинення адміністративних або кримінальних правопорушень, пов’язані з корупцією.
 
Під час лекції присутнім було доведені положення вимог Кримінального законодавства та Закону України «Про запобігання корупції», з урахуванням судової практики».
 
Під час лекції присутні обговорили основні статті Закону України «Про запобігання корупції», які пов’язані із особливостями роботи державних службовців, поняття корупційного правопорушення та яка відповідальність настає за їх скоєння.
 
Разом з цим, учасникам нагадано, що за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень суб’єкти цього Закону притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.
 
Наприкінці заходу детальніше розглядалися ті аспекти Закону щодо яких у присутніх виникли питання.
 
 

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 655