14.08.2019

За результатами проведених обшуків вилучено докази, які підтверджують факти порушення вимог податкового законодавства службовими особами підприємств реального сектору економіки.

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом протиправної діяльності ковертаційного центру та пособництва в ухиленні від сплати податків службовими особами підприємств-контрагентів реального сектору економіки.
Установлено, що упродовж 2017-2019 років на малозабезпечених осіб зареєстровано понад 30 фіктивних підприємств, які використовувались з метою конвертації грошових коштів у готівку та мінімізації зобов’язань зі сплати ПДВ підприємств-контрагентів реального сектору економіки.
У кримінальному провадженні проведено обшуки, за результатами яких вилучено документи та докази, які підтверджують факти порушення вимог податкового законодавства та документального відображення неіснуючих господарських операцій з фіктивними підприємствами, які входили до складу конвертаційного центру.
На теперішній час досудове розслідування у провадженні триває.
 
Пропоную розмістити вказану інформацію на сайті прокуратури області.

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 225