02.07.2019

На лаві підсудних перебувають зловмисники, які за допомогою бит, ножів та вогнепальної зброї вчинили замах на вбивство людини

Під процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області, слідчим управлінням ГУНП в Запорізькій області здійснюється досудове слідство у кримінальному провадженні  за закінченим замахом на вбивство, тобто умисному протиправному заподіянні смерті іншій людини, вчинене на замовлення, з особливою жорстокістю за попередньою змовою групою осіб.
 
         Група молодиків підозрюються у скоєнні  замаху на вбивство на місцевого жителя, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, вчинене на замовлення, з особливою жорстокістю за попередньою змовою групою осіб.
 
При нападі на потерпілого 06.03.2019 року в під’їзді  житлового будинку,  зловмисниками  використано бити, ножі, а також вогнепальну зброю.
 
 Одному з підозрюваних у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого, ч. 2  ст. 15, п.п. 4,11,12, ч. 2 ст. 115 КК України КК України, 27.06.2019 судом продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб, а загалом до 6 місяців.
 
До іншого підозрюваного суд  застосував цілодобовий домашній арешт та звільнив підозрюваного з-під варти негайно в залі суду. Наразі, за принципової позиції прокуратури області, відповідна ухвала слідчого судді  оскаржена до Запорізького апеляційного суду.
 
         На даний час слідство триває,  слідчим проводяться необхідні слідчі дії.

Автор: Прес-служба прокуратури Запорізької області
кількість переглядів: 516